İşlerimiz

Broşür & Katalog Tasarımları

Broşür ve kataloglarınız içinde dikkat çekici yönelimleri bir arada hazırlayarak, verilmek istenen mesajları doğru şekilde bir araya getiriyor ve yaratıcı tasarımlarla kurumsal kimliğinize değer katmanıza destek sağlıyoruz.

Sosyal medya tasarımları

Sosyal medya, günlük hayatın ve alışverişin can damarı haline gelmiş durumda. Sadece Türkiye’de bile 83 milyon nüfusun yaklaşık %53’ünü oluşturan 44 milyon aktif internet kullanıcısı, mobil olarak her an her yerde sosyal medyayı kullanıyor. 

 

İş dünyasının yeni rekabet ortamı haline gelen bu platform, profesyonel sosyal medya tasarım ve yönetimi ile doğru bir şekilde kullanıldığında, gün içinde herhangi bir dükkan veya mağazanın ulaşabileceğinden çok daha fazla insana ulaşım sağlıyor.

 

Firmanıza ait sosyal medya profilinizi güncel tutmak ve ilgi çekici hale getirmek için elinizde gelen her şeyi yapıyor olsanız da istediğiniz verimi elde edemiyor olabilirsiniz. Bu durumda sayfanın sürekli ve daha çok trafik almasını sağlamak istiyorsanız, mutlaka profesyonel destek almalısınız. Sosyal medya içeriklerinizin tasarımları konusunda grafik ve web tasarım alanında uzmanlaşmış deneyimli kadromuzdan hizmet almanız, daha çok kaliteli işlere imza aymanızı sağlayacaktır.

fotoğraf çekimi

Fotoğraf işinizde yapabileceğiniz en önemli yatırımlardan biridir. Ürün çekimi, ürünlerini internet ortamında veya basılı görsellerle pazarlamak isteyen tüm işletmeler için büyük önem taşır. Uzmanlar, profesyonel ürün fotoğrafçılığının tıklama oranlarını artırdığını, dönüşüm oranlarını yükselttiğini ve marka imajını geliştirdiğini kabul etmektedir.

 

Gerçekleştirdiğimiz yüksek kaliteli fotoğraf çekimlerimizle, ürün tasarımınızın çekici bir şekilde tasvir edilmesini sağlıyoruz.

firma tanıtım videoları

Tanıtım filmi; bir firmanın, tüm faaliyet alanlarını, izleyiciye en etkili ve hızlı şekilde aktarabilmesini sağlar. Firmanın nasıl kurulduğu, hangi aşamalardan geçerek günümüzdeki konumuna ulaştığı izleyiciye etkili bir biçimde anlatılır.

Firmanın tarihsel gelişiminin yanı sıra ürün ve hizmetlerinin net ve yalın bir biçimde anlatılması, tanıtım filminin vazgeçilmez bir unsurudur.

 

Ürün veya hizmetlerinizi etkili bir biçimde anlatmak, hedef kitlenize doğru mesajı vermek ve marka değerinizi arttırmak istiyorsanız, siz de bir tanıtım filmine ihtiyaç duyuyorsunuz demektir.​

 

ArtThor; genç ve kreatif ekip ile, estetik tasarım anlayışı, çekimlerin baştan aşağı son teknoloji ile tamamlanması, etkileyici görsel efekt, ses miksajı ve renk düzenlemeleri, işveren firmanın onayına kadar uzanan revize hakkı, her  proje için 4K teslimat ve optimize fiyat politikası eşliğinde özgün ve yüksek kaliteli tanıtım filmleri üretiyor.

ürün tanıtım videoları

Videolar, bir metin ya da statik bir görselden çok daha fazla bilgiyi verdiği gibi dinamik olması nedeniyle de tüketicilerin ilgisini daha fazla çeker. Bir ürün fotoğrafında, ürünü tek bir karede gösterebilirsiniz; ancak videoda ürünü kısa sürede farklı açılardan gösterebilir ve ürünün nasıl kullanıldığını tüketicilere detaylı olarak anlatabilirsiniz.

 

ArtThor tarafından hazırlanan hızlı, kreatif ve etkili  Ürün Tanıtım Filmleri firmalara ihtiyaçları doğrultusunda gerçekleştirilen çekimler sağlamaktadır.

Web Sitesi tasarımı

Şirketinizin büyüklüğü ya da sektörü ne olursa olsun mutlaka Kurumsal Web Siteniz olsun!

Kurumsal rekabetin çevrimiçi ortamlarda bu denli yarış haline döndüğü günümüzde, profesyonel olarak kurumsal web tasarım hizmeti veren bir web tasarım ajansı ile çalışmanız hayati önem taşımaktadır.

 

Eğer sizin de profesyonel bir kurumsal web sitesine ihtiyacınız varsa, yapmanız gereken tek şey, ihtiyaçlarınızı belirlemek ve gerisini alanında uzman web tasarım ve yazılım ekibimize bırakmaktır.

kurumsal kimlik ÇALIŞMALARI

Kurumsal kimlik, firmanın şirket içinde ya da şirket dışında duruşunu temsil eden ve müşterilerin bir bakışta firmayı tanımasını sağlamak için yapılan çalışmaların bütünüdür. Kurumsal kimlik aynı zamanda firmanın profesyonel görünmesini sağladığı için müşterilere daha güvenilir bir izlenim bırakır. Bu çalışmaların en temeli kurum ismi ve amblemden oluşan logodur. Bunun dışında kalan bütün görsel iletişim malzemeleri logo tasarımı baz alınarak şekillenir.

 

Kurumsal kimlik çalışmaları arasında logodan ofis dizaynına, çalışanların kıyafetlerinden araç üstü giydirmeye, antetli kağıttan tabelaya, web sitesinden ambalaj dizaynına kadar her bir çalışmanın ne ölçüde, nasıl kullanılacağı belirlenmeli ve ona göre tasarlanmalıdır. Kurumun bütün kimlik sistemini içeren bu kılavuzu sizin için baştan sona hazırlayarak, gücünüze güç katıyoruz.