Dijital Baskı & Tabela

DİJİTAL BASKI HİZMETİMİZ

Artthor, Digital baskı hizmetlerimiz: Branda, folyo, one way vision, mesh, bas kes, yazı kesim, kumlama, kanvas tablo, foreks, fotoblok , ayaklı panolar, uyarı levhaları, roll up, örümcek stand , fasulye stand, dön kart vb.

TABELA (KOMPOZİT, IŞIKLI, IŞIKSIZ, VİNİL GERME)

Artthor, I. Sınıf tabela sistemlerini uygun fiyat ve kaliteli malzeme kullanımıyla müşterilerine en iyi hizmeti vermeyi hedef belirlemiştir.  & dış mekanda ihtiyaç duyduğu en öncelikli reklamlardan bir tanesi olan tabela, ağırlıklı olarak logo ve iletişim tabanlı olanıdır.

FUAR STANDI İHTİYAÇLARINIZA YENİLİKÇİ ÇÖZÜMLER

Artthor, müşterilerinin ihtiyaçlarını en iyi şekilde anlayarak gerek kurumsal kimliğine gerek bütçesine, gerekse sergileme tercihlerine en uygun fuar standı tasarımını sunmayı amaçlar.

Proje yöneticilerimiz fuar standının tasarım ve fiyatlandırma süresince müşterilerimizin faydasına öneriler getirir. Üretim sürecini bizzat denetleyerek tasarım ve uygulamada müşteri memnuniyetini üst seviyede tutmayı hedefler.

PROMOSYON TEKSTİL ÜRÜNLERİ
Promosyon ürünleri arasında yer alan en ilgi çekici olan tekstil promosyon ürünleri müşterilerinize verilebilecek en güzel hediyeler arasında olur ve sizlerin müşterilerin ilginizi çekmesini sağlar. Promosyon t-shirt ve promosyon şapka en çok tercih edilen promosyon tekstil ürünleri arasında yer almaktadır. Tshirt veya şapka kumaşı üzerinize markanız veya logonuz basılarak şirketinizin tanıtımını yapmış olursunuz.
ONE WAY VİSİON / DELİKLİ FOLYO

Folyolar günümüzde en çok kullanılan reklam malzemelerinden bir tanesidir. Başınızı nereye çevirirseniz çevirin her iş yerinin camında mutlaka cama yapıştırılmış folyo baskılara rastlarsınız. Günümüzde vazgeçilmeyen ürünlerin başında gelmektedir. Uygulama yapılan camdan baktığınızda dükkanın dışarısı ya da dışardan baktığınızda içerisi görünmemektedir. Reklam alanı olarak kullanılacak mekanın camlarına uygun şekilde tasarım yapılmış reklam veya şirket adı camın herhangi bir yerine rastgele yapıştırılmaz. Yapıştırılacak alanın göze hitap edecek ve dükkanın görüntüsünü bozmayacak bir yere uygulanmalıdır.